Lampa do příjemného koutku na čtení

Každý milovník knih sní o podobném koutku, kde by se mohl po náročném dni zabalit do deky, sednout si do pohodlného křesla a u hrnku horkého čaje nebo kávy si něco přečíst. Aby si u toho nezkazil oči, potřebuje mít svůj koutek správně osvětlený.

V tomto interiéru jsme zvolili nástěnnou verzi lampy Tolomeo Basculante s pergamenovým stínítkem, které se perfektně hodí k dřevěnému obložení a nábytku. Série Tolomeo je charakteristická svým pevným, zato velmi mobilním ramenem. To lze nasměrovat, aby Vám správně osvítilo knihu, ať už se v křesle uvelebíte jakkoli.

Do modernějšího interiéru lze také vybrat stínítko ze stříbrného saténu, které působí kovovým dojmem, ale narozdíl od kovu při zapnutí propustí část světla a tak měkkce prosvítí celý prostor. Pokud by zákazník toužil po něčem více industriálním, můžeme mu také nabídnout základní Tolomeo, které už má skutečně stínítko z hliníku. To si můžeme navíc otočit úplně nahoru pro nepřímé osvětlení,  když chceme v našem koutku jen tak relaxovat nebo si pustit televizi.

Nástěnná lampa Tolomeo

 

 

Napsat komentář