Osvětlení koupelny v paneláku

Zrekonstruovaná koupelna v malém bytě v běžném bytovém domě na jednom z pražských sídlišť je skvělou ukázkou, jak lze za málo peněz získat hodně muziky. Stropní svítidlo CHARON od české firmy LUCIS je z trojvrstvého foukaného skla, které narozdíl od naprosté většiny skel svítidel běžně prodávaných v různých marketech výborně propouští světlo a umožňuje tak výrazně více využít světelný výkon uvnitř použitých kompaktních zářivek. Svítidlo díky tomu zajišťuje velmi solidní osvětlení celého prostoru a nejenže zvyšuje světelný komfort, ale také snižuje riziko možného úrazu.

Svítidlo IZAR I je umístěné těsně nad zrcadlem, výborně osvětluje tvář a umožňuje tak dámě správné líčení a pánovi dokonalé oholení. Příklady správného i nesprávného osvětlení zrcadla najdete v tomto příspěvku.

V obou svítidlech jsou v tomto případě použity úsporné zdroje světla s teplotou chomatičnosti 4000 Kelvinů a s výborným podáním barev. Takové světlo je pro kvalitní nalíčení i oholení ideální.
Pro náročnější zákazníky: obě svítidla se vyrábějí také v ledkové verzi s přibližně polovičním příkonem a se stejným světelným výkonem.

osvětlení běžné koupelny
osvětlení běžné koupelny

3 komentáře: „Osvětlení koupelny v paneláku

Napsat komentář