Jak na naši cenovou nabídku?


Cenovou nabídku, kterou Vám po vypracování návrhu zašleme, jsme navrhli tak, abyste si mohli sami nastavit libovolnou kombinaci svítidel a nezdržovali jsme se tak nadbytečnou korespondencí.

Tabulka je interaktivní a proto můžete libovolně měnit počty kusů, aby Vám vypočítala celkovou cenu zakázky.

Zároveň vždy (pokud při zaslání nabídky neupozorníme na změnu u některého typu) můžete kliknout na název svítidla, aby se Vám otevřel web výrobce s katalogovým listem svítidla, kde si ho můžete prohlédnout a zkontrolovat si všechny parametry.

V názvu svítidla budou vždy ty nejdůležitější parametry uvedeny:

  • V případě svítidla s vestavěnými LED bude uvedeno, že se jedná o LED, wattáž, teplota chromatičnosti světla a materiál/barevné provedení nesvítících částí svítidla.
  • V případě svítidla s vyměnitelným světelným zdrojem bude uveden druh patice (např. E27 – klasický  závit) a materiál/barevné provedení nesvítících částí svítidla.

Pokud má svítidlo více komponentů, mohou být rozepsány buď pod sebou, anebo umístíme všechny komponenty na jeden řádek a cena svítidla bude součtem jejich cen. Pokud si na cenu svítidla kliknete, tak ve vstupním řádku excelu uvidíte položky, ze kterých se skládá.

Obecně si s klienty vyměníme 2-3 verze těchto nabídek, dokud nedojde k objednání zakázky, proto se nebojte nám nazpět posílat Vaše verze. Nejdůležitější pro nás je, abyste nakonec byli spokojeni.