Když svítidla padnou jako ulitá

Milujeme, když nám spokojení zákazníci posílají fotky poté, co jim svítidla už visí doma – ať už se jedná o interiér či exteriér. Tentokrát jsme dostali obrázek z jídelny zákaznice, která kolem naší výlohy prý chodila dlouhou dobu a vždy koukala na svítidlo Nemesis, které jsme v ní měli zavěšené.
Rolety na oknech s dekorací v oragickém designu společně s květinovou výzdobou místnosti jako by přesně na tato svítidla čekaly. O to více, když jsme do svítidel doporučili LED „žárovku“ s velkou baňkou a teplým bílým světlem, s kterou svítidlo Nemesis ještě více působí jako minimalistický květ (a proto ji do tohoto modelu velice rádi používáme).

Zákaznice měla na stropě připraveny dva vývody elektřiny, proto jsme mohli použít standardní svítidla, ale pokud bychom měli k dispozici pouze jeden vývod a vy byste zatoužili po podobně řešeném osvětlení stolu, nemusíte zoufat – stačí se s námi spojit a my můžeme například u výrobce poptat variantu s dvěma (nebo více) svítidly zavěšenými na jedné stropní liště v libovolném laku namísto stropních rozet.

Svítidla je také možné zavěsit každé v jiné výšce, například nad menší stůl, kde by svítidla musela být blíže u sebe.

Napsat komentář