Naše služby

NÁVRHY OSVĚTLENÍ JSOU PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY ZDARMA
Ve všech případech řešíme osvětlení spolu s klientem – podle jeho technických požadavků, podle jeho vkusu a podle jeho finančních možností.

PRACUJEME NA ZAKÁZKÁCH NA TÉMĚŘ CELÉM ÚZEMÍ ČR
Po dohodě navštívíme zákazníka v jeho domě nebo bytě a pomůžeme s rozvržením elektroinstalace i s následným výběrem osvětlení.

ŘEŠÍME VŠECHNY ASPEKTY OSVĚTLENÍ
Ve všech případech klademe důraz na estetiku, nízké provozní náklady, dosažení dlouhé životnosti zdrojů světla, kvalitu použitých materiálů a světelný komfort.

VÍCE NEŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ V PRÁCI SE SVĚTLEM
V sekci Novinky najdete některé z našich novějších realizací.

SPOLUPRÁCE S ARCHITEKTY A DESIGNÉRY
Vedle designu umíme u svítidla správně posoudit také jeho technické a užitné vlastnosti. S námi se Vám nestane, že by Vámi zvolené svítidlo ve výsledku málo svítilo nebo příliš oslňovalo nebo by v něm příliš často praskaly žárovky nebo mělo zbytečně vysoké provozní náklady.

SPOLUPRÁCE S PROJEKTANTY
Provádíme výpočty osvětlení a při řešení osvětlení prostor, na které se vztahují normy pro osvětlení, pracujeme vždy v souladu s platnými ČSN.

SPOLUPRÁCE S ELEKTRIKÁŘI
Světlo není jen elektrika. To jsou slova jednoho z těch velmi dobrých elektrikářů, kteří s námi rádi spolupracují a posílají za námi svoje zákazníky. S elektrikářem se dohodneme, jaké a do jakých míst dovede kabely a na konci stavby už „jenom“ namontuje to, co se zákazníkem vymyslíme my. Má tak jistotu, že jeho zákazník bude spokojený nejen pár měsíců ale deset nebo i více let.

OSVĚTLENÍ SAKRÁLNÍCH STAVEB A SLAVNOSTNÍ OSVĚTLENÍ BUDOV
Při hledání ideálního osvětlení intriérů či exteriérů historických a veřejných budov provádíme světelné zkoušky.

OSVĚTLENÍ SPORTOVIŠŤ A VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ
Provádíme výpočty venkovního osvětlení, které musí být v souladu s ČSN.

PO KONZULTACI JSTE DOSTALI NAŠI CENOVOU NABÍDKU
Jak si s ní poradím?